Дитячі туфельки з мастики

Дитячі туфельки з мастики

Діти наше щастя в житті і завжди хочеться їх ніж те порадувати, щоб в черговий раз побачити їх щирий і чистий посмішку. Ось тому я вирішила навчиться робити такі милі тапочки і застосувати їх на ділі. Зробила в перший раз так що не судіть строго). Вчимося разом.)))

  • Основний інгредієнт: маршмеллоу

Список інгредієнтів

  • мастика:
  • маршмеллоу – 90-100 г (одна пачка зефірних цукерок)
  • лимонний сік або вода – 1 ст. ложка
  • цукрова пудра – 1-1,5 склянки
  • барвники

Спосіб приготування

Дитячі туфельки з мастики

Отже почнемо). Беремо маршмеллоу пачку кладемо на тарілку додаємо ложку води або лимонного соку і ставимо в мікрохвильовку на 2 хв або на водяну баню поки маршмеллоу не здіймуть. Далі знімаємо з плити і додаємо невелику кількість цукрової пудри (вона повинна бути без грудок, просійте) і вимішуємо ложкою поступово дабавляя пудру. Коли вже ложкою НЕ можна буде повернути перекладайте на стіл і вимішуйте далі. Мастика не повинна прилипати до рук і повинна бути як пластилін. Ну ось вимішати. Тоді беремо половину мастики для роботи, а другу ховаємо в харчову плівку так щоб не було доступу повітря (щоб не засохла мастика).

Ось починаємо приступати до туфельок. Для початку беремо папір і починаємо творити. Потрібно вирізати підошву і задню частину. Я різала на око. Щоб вам краще було зрозуміти різала на листку в клітинку.

Дитячі туфельки з мастики

Так як я брала маршмеллоу біло-рожевого кольору то вийшло рожеве тісто. Я барвників не додавала, вони звичайно красиві але я їх боюся). Розкачуємо мастику в пласт не надто тонко і прикладаємо нашу заготовку підошви і вирізаємо. Тепер знову розкачати мастику (але вже тонший) і вирізаємо передню частину – шкарпеточку. Я перегинала навпіл підошву і прикладаючи до мастики різала на 1 см більше з усіх сторон.Затем змащуємо боковину підошви Крапельки води і приклеюємо шкарпеточку до підошви. Далі прикладаємо до мастики задню частину і вирізаємо. І приклеюємо до підошви.

Дитячі туфельки з мастики

Тепер можна вирізати смужку (шириною 0,5 см.), це буде так звана облямівка. Акуратно приклеюємо її по периметру підошви. І ще одну смужку, для того щоб зробити застібку (її також приклеюємо). Збоку можна зробити щось на зразок гудзики.

Дитячі туфельки з мастики

Верх туфельки можна прикрасити чим завгодно: різнокольоровими квіточками, бантиком, сердечком і т.д. Я прикрасила з смужок які залишилися такі маленькі бантики. Просто взяла смужечку і згорнула два кінця в середину і крапелькою води притиснула їх і наклеїла їх до краю туфельки.

Дитячі туфельки з мастики

Ось в принципі все. А ще коли все це висохне можна взяти щіточку або губку змочити водкою і протерти все. Це для того щоб виріб блищало. Ну от і все! Трохи пізніше покажу на торті мої туфельки! Чекаю ваших відгуків і туфельки у вашому ще кращому виконанні!