Желе вітраж

Желе вітраж

Ніхто не встоїть перед цією стравою)

  • Узагальнена назва: желе

Список інгредієнтів

  • цукор – 1 склянка
  • желе різних смаків і кольорів (персик, вишня, абрикос, малина) – 4 шт
  • сметана – 800 г
  • желатин – 50 г

Спосіб приготування

Желе вітраж

Отже приступимо до готування желе. Кожне желе заливаємо окропом за різними формами і розмішуємо (беремо води 1 стакан і ще трішки, менше половини склянки, а то у нас спека щоб воно не потекло на столі, краще нехай тече по бороді))). Так, залили і поставили охолоджуватися. Коли воно стане ледве теплим ставимо в холодильник і лягаємо спати (принаймні я так робила, бо робила ввечері). Вранці желе стало желейне і красиве. Розрізаємо його в формочках як завгодно вашій душі.

Желе вітраж

Приступаємо до сметані. Сметана у мене домашня. Я її зі склянкою цукру добре збила. Перед цим я вже насипала желатин в гарячу воду і він у мене вже набух і чекає своєї участі. Ось коли я сметану збила вливаю желатин і помішують. І тут я дивлюся що желе в сметані початок тягнутися як жуйка (. Нічого в мене не пропаде))). Можна просто поставити сметану на вогонь і помішувати до тих пір поки желе повністю не розчиниться. Бігом знімаю, поки воно у мене не закипіло і даю трохи охолонути.

Желе вітраж

Отже в красиву форму нарізаємо по чуть чуть різного желе і кидаємо хаотично, тут можна грати і квітами і розміром желе і можна викладати композиції і т.д. .. От коли покидали желе беремо і по чуть чуть заливаємо сметаною. Ось трохи покрили желе і ставимо на 10 хв в холод, щоб прихопився. Далі також желе-сметана.

Желе вітраж

Потім коли все застигло ріжемо або кубиками або смужками або взагалі не ріжемо і подаємо на стіл).

Смачного!